TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Sipariş Sorgulama

Siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız ve ürünlerle ilgili bilgi almak için Türkiye'nin her yerinden * numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.
*Email
*Sipariş Numarası

Ürününüzü Teslim Alırken

Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunda herhangi bir hasar yada sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir nedenle hasar veya eksiklik, kolinin bandında açılma var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo görevlisine tutanak tutulması talebiyle birlikte kutunuzu iade ediniz. Bu yükümlülüğünüzü yerine getirdiğiniz takdirde, yeni ürünleriniz derhal tarafınıza gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan, içeriği eksik olduğu iddia edilen ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu durumu en kısa zamanda ** adresimize yazılı olarak ya da ** numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.


Müşteri Hizmetlerimiz

Siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız ve ürünlerle ilgili bilgi almak için Türkiye'nin her yerinden *** numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.